-25 %

Frigorifer ngrirës LUXOR LU360

265.00 199.00

Frigorifer ngrirës nga brendi LUXOR me kapacitet 345 L
Klasa e energjisë A, funksioni i shpejtë i ngrirjes, mbyllje me çelës dhe me shportë të brendshme janë disa nga veçoritë e modelit LU360

Garancion 5 vite (2+3)

SKU: 00539 Kategoritë: ,

Rreth produktit

Kapaciteti

345 litra

Gjërësia

113 cm

Thellësia

72 cm

Lartësia

85 cm

TOP