SALE!

Set kopshti ASPENDOS 5 PCS

159.00

Set plastike origjinale, me konstrukt metalik dhe UV 100% të qëndrueshme ndaj çdo moti.

Additional information

Ngjyra

Krem

Tavolina

80x80x75 cm

TOP