-17 %

Set kopshti LIVERNO 7 PCS

423.00

Set plastike origjinale, me konstrukt metalik dhe xham të temperuar. UV 100% të qëndrueshme ndaj çdo moti.

Additional information

Ngjyra

Krem

Tavolina

150x90x75 cm

TOP