SALE!

Set kopshti PONTE 5 PCS

349.00

Set plastike origjinale, me konstrukt metalik dhe xham të temperuar. UV 100% të qëndrueshme ndaj çdo moti.

Additional information

Ngjyra

Krem

Tavolina

90x90x77 cm

TOP